VII OSTROWSKI KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ DZIECIAK ŚPIEWA
KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI:
Kategoria: 3 – 4 lata ROZPOCZĘCIE ok. g.10.10
Lp. |
Wykonawca
|
Tytuł piosenki |
Uczestnik reprezentuje |
1 |
Maciej Gliwka |
„Krasnoludki sprzątają” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
2. |
Malwina Swaczyna |
„Czerwony Kapturek” |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
3. |
Adam Kołacz |
„DIXIE” |
Zgłoszenie indywidualne |
|
Kategoria: ZESPÓŁ WOKALNY 3-4 lata
Lp. |
Wykonawca
|
Tytuł piosenki |
Reprezentuje |
1. |
Olga Korduszewska, Bartosz Mioduszewski, Mateusz Markowski, Maria Tadla- Boćkowska, Kornelia Podleś |
„My jesteśmy Krasnoludki” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
2. |
Oliwia Burzyk, Nadia Szydlik, Oliwia Błaszczak |
„Każde dziecko” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
3. |
Alicja Kwiatkowska, Pola Ostaszewska, Maja Narowska, Tymon Pusiński, Szymon Niciejewski |
„Rudolph The Red Nosed Reindeer” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
4. |
Hania Zwolak, Gabrysia Żach, Dominik Ciak, Iza Olszewska, Kamila Leszczyńska |
„Pszczółka Maja” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
PODSUMOWANIE KATEGORII: 3-4 i zespół wokalny 3-4
Kategoria: 5 – 6 lat ROZPOCZĘCIE ok. godz.10.45
Lp. |
Wykonawca
|
Tytuł piosenki |
Reprezentuje |
1. |
Blanka Błaszczak |
„Pszczółka Maja” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
2. |
Bartosz Tymiński |
„Zostań moją przyjaciółką” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
3. |
Karolina Ogonowska |
„Pszczółka Maja” |
Punkt Przedszkolny w SP w Kaczkowie Starym |
4. |
Julia Iwanicka |
„Brave- Touch The Sky” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & Co |
5. |
Karolina Elert |
„Klinika dla pluszaków” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
6. |
Inga Kaczmarek |
„Kolorowy Wiatr” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
7. |
Weronika Borkowska |
„Pocahontas” |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
8. |
Michał Ludwichowski |
„Witajcie w naszej bajce” |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
9.
|
Pola Brzostek |
„Dziwna chatka” |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
10. |
Julia Zielińska |
„Mała smutna królewna” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
11. |
Bianka Popiołek |
„Pinokio” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
12. |
Lena Zofia Sobotka |
„Podróż do krainy bajek” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
13. |
Liliana Cieśluk |
„Laleczka z saskiej porcelany” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
14. 15. |
Maria Marta Żebrowska Aleksandra Lewandowska |
"Kaczka Dziwaczka" „Rzeka marzeń” |
Zgłoszenie indywidualne Zgłoszenie Indywidualne |
16. |
Karolina Ugniewska |
„Kolorowy wiatr” |
Zgłoszenie Indywidualne |
17. |
Jakub Markowski |
„Babcine bajki” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
18. |
Liliana Helena Bednarczyk |
„Mam tę moc” |
Zgłoszenie indywidualne |
19. |
Ada Pieńkowska |
„Nosek” |
Zgłoszenie indywidualne |
20. |
Łucja Piełuć |
„Nowe dni” |
Zgłoszenie indywidualne |
21. |
Blanka Ślepowrońska |
„Let it go” Idina Menzel |
Zgłoszenie indywidualne |
|
Kategoria: ZESPÓŁ WOKALNY 5-6 lat ok. godz. 11:45
Lp. |
Wykonawca
|
Tytuł piosenki |
Reprezentuje |
1. |
Lena Betlejewska, Adam Gajewski |
„Miłość rośnie wokół nas” |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
2. |
Klara Dąbkowska, Karolina Dąbkowska |
“Five little monkeys jumping on the bed” |
The Uno School of English |
3. |
Maria Podolecka, Blanka Popiołek, Maja Radgowska, Michalina Brzostek |
„Mam tę moc” |
Zgłoszenie indywidualne |
4. |
Wiktor Baran, Tymon Adamiak, Jakub Dąbrowicz, Aleksander Zawłocki |
„Kaczka dziwaczka” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
5. |
Gabriela Kołakowska, Karolina Kornelia Dąbkowska, Agata Rogalska, Kacper Dobkowski, Aleks Szczapa |
„Witajcie w Naszej Bajce” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
6. |
Maja Niciejewska, Nikola Murawska, Paweł Gryczon, Kacper Choinka, Bartosz Żyłka |
„Tabaluga” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
7. |
Dawid Waniewski, Jan Bednarczyk, Nadia Zdziarstek, Amelia Pietraszewska, Lena Grabowska |
„Nie bój się chcieć” |
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co |
8. |
Nadia Stefańczuk, Izabela Staniaszek, Wiktoria Jankowska |
„Kolorowe książeczki” |
Miejskie Przedszkole Nr 2 |
9. |
Piotr Biały, Wiktor Bartczak, Maciej Wileński, Igor Drabio, Dominik Tułowiecki, Maciej Żywno, Oliwer Iglik |
„Krasnoludki” |
Miejskie Przedszkole Nr 3 |
PODSUMOWANIE KATEGORII: 5-6 i zespół wokalny 5-6 Ok. godz. 13:00
Kategoria: 7 – 9 lat ROZPOCZĘCIE ok. godz.13.15
Lp. |
Wykonawca |
Tytuł piosenki |
Reprezentuje |
1. |
Zuzanna Pieńkowska |
„Baśnie Pana Andersena” |
Zgłoszenie indywidualne |
2. |
Alicja Góral |
„Ołowiane szczęście” |
Zgłoszenie indywidualne |
3. |
Patrycja Radomska |
„Pół kroku stąd |
Zgłoszenie indywidualne |
4. |
Oliwia Woźniak |
„Złota bajka” |
Zgłoszenie indywidualne |
5. |
Amelia Żebrowska |
„Miś Puchatek” |
Zgłoszenie indywidualne |
6. |
Klaudia Pieniążek |
„Czekam i czekam” |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
7. |
Anna Zalewska |
„Czy znów nastanie świt” |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
8. |
Dominika Deptuła |
„Pocahontas” |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
9. |
Aleksandra Dmochowska |
„Pół kroku stąd” |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
10. |
Emanuel Wyszomirski |
„Droga mi nie straszna” |
Zgłoszenie indywidualne |
11. |
Przemysław Brzostek |
„Pinokio” |
Szkoła Podstawowa Nr 3 |
12. |
Malwina Karpińska |
„Taniec Mai” |
Szkoła Podstawowa Nr 3 |
13. |
Natalia Bloch |
„Miraculum- Biedronka i Czarny Kot” |
Szkoła Podstawowa Nr 4 |
14. |
Julia Kuczyńska |
„Podróż do Krainy Bajek” |
Szkoła Podstawowa Nr 4 |
15. |
Maja Arkiewicz |
„Po raz pierwszy widzę blask” |
Zgłoszenie indywidualne |
16. |
Patrycja Najgrodzka |
„Jak rozmawiać trzeba z psem” |
Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce |
17. |
Lena Wujkowska |
„Kaczka Dziwaczka” |
Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce |
18. 19. |
Aleksandra Kuczyńska Maria Perzan |
„Tej historii bieg” "Prawie udało się" |
Zgłoszenie indywidualne Zgłoszenie idywidualne |
PODSUMOWANIE KATEGORII: 7-9 Ok. godz. 14:30