Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej razem z Młodzieżową Radą Miasta zapraszają uczniów ostrowskich szkół na konkurs „Talent Show”. To propozycja dla młodych osób, które chcą pokazać się przed publicznością i spróbować swoich sił na scenie. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada o godzinie 10 w Kinie Ostrovia.
Szansę na udział ma każdy uczeń szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej działającej na terenie miasta. Można wystąpić solo albo w zespole liczącym do pięciu osób. Organizatorzy podzielili uczestników na trzy grupy wiekowe. Występ może trwać maksymalnie trzy i pół minuty i może przybrać niemal dowolną formę. Sprawdzi się śpiew, taniec, scenka teatralna, recytacja czy inna umiejętność, która dobrze prezentuje się na scenie. Ważne, by unikać treści nieodpowiednich oraz pomysłów, które mogłyby być niebezpieczne dla uczestników lub publiczności.
Na miejscu będzie dostępny mikrofon z nagłośnieniem. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego sprzętu albo własnych materiałów, musi je dostarczyć we własnym zakresie. Podkłady muzyczne i inne pliki należy wcześniej przesłać na adres organizatora.
Wydłużony termin składania zgłoszeń do 19 listopada do godz. 15:00 w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 50. Formularz można również pobrać u wicedyrektora placówki. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest też zgoda rodzica lub opiekuna.
Podczas wydarzenia wszystkie prezentacje oceni jury powołane przez organizatorów. Po zakończeniu występów poznamy zwycięzców, a wyniki trafią także do sieci. W każdej kategorii nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby lub zespoły, a możliwe są też dodatkowe wyróżnienia.
„Talent Show” to dobra okazja, by pokazać to, co się lubi i potrafi. To również szansa, by poczuć atmosferę prawdziwego występu i zdobyć doświadczenie sceniczne w przyjaznych warunkach.
W załączeniu Regulamin i formularz zgody rodziców/opiekunów









